SOFIA SQUASH CUP КЛАСИРАНЕ

ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ СЛЕД  IV  КРЪГ

 

ГРУПА "А"

Точки Състезател
2500 Франц Петев
2400 Георги Янев
2350 Никола Симеонов
1900 Стоян Маринов
1550 Йордан Димитров
1400 Петър Тепавичаров
1400 Стефан Дашинов
1300 Атанас Ибришимов
1250 Мартин Аронов
900 Сиана Жилева
850 Божил Божилов
800 Георги Нушев
700 Теодор Миронов
700 София Георгиева
600 Ема Божилова
600 Васил Кърпачев
500 Ема Петева
500 Любомир Наков
500 Веселин Петев
500 Стефан Харбов
450 Чаба Деметер
450 Васил Стоименов
300 Марсел Шуман
300 Никола Николов
200 Кирил Критички
200 Антон Михайлов
200 Иван Иванов
200 Михаил Карев
200 Нинко Ковачевич
200 Мариан Михайлов

ГРУПА "Б"

Точки Състезател
4100 Csaba Demeter
2300 Светломир Стоянов
1650 Ема Божилова
1200 Атанас Ибришимов
1050 Александър Александров
1000 Кирил Критички
950 Събко Събков
900 Ангел Духов
900 Мартин Маринов
800 Спас Ибришимов
800 Франц Петев
800 Орест Саплашенко
800 Владо Спасов
800 Ема Петева
800 Иван Иванов
650 Бобо Петров
600 Стефан Стоянов
600 Петко Петков
600 Светослав Сотиров
600 Атанас Атанасов
600 Петър Монев
500 Георги Дойчев
500 Божидар Харизанов
500 Иван Г. Иванов
500 Димитър Михайлов
450 Алекс Петров
450 Петър Тепавичаров
400 Богдан Илиев
400 Калин Димчев
400 Кристиан Кръстин
300 Евгени Аронов
300 Мохамед Харби
300 Петър Петров
300 Петьо Велев
200 Никола Симеонов
200 София Георгиева
200 Антон Михайлов
200 Борис Стайков
200 Васил Василев
200 Веско Петев
200 Виктор Ромбаут
200 Ганимир Ганчев
200 Кайл Рутерс
200 Краси Краев
200 Кристина Ковачевич
200 Мариан Михайлов
200 Петър Тановски
100 Павел Конишев
100 Симеон Харизанов
100 Радослав Ибришимов
100 Георги Петков
100 Божана Божилова
100 Ана Тарасова

ГРУПА "С"

Точки Състезател
3250 Божидар Харизанов
2400 Георги Петков
1900 Стефан Стоянов
1500 Симеон Харизанов
1250 Божана Божилова
1050 Спас Ибришимов 
1050 Мохамед Харби
1000 Кристиан Кръстин
900 Никола Милков
900 Евгени Аронов
800 Нестор Саплашенко
800 Владо Спасов
800 Орест Саплашенко
700 Никола Гелев
700 Богумила Дашинова
650 Калин Димчев
600 Kyle Rutters
600 Павел Конишев
600 Димитър Петров
500 Константин Цолов
500 Христо Бричков
500 Алекс Петров
500 Борис Стайков
450 Бобо Петров
400 Борис Брайков
400 Калоян Петков
300 Боян Велев
300 Даниел Георгиев
300 Алина Кукова
300 Viktor Korbut
200 Аглая Спасова
200 Борис Чернаев
200 Васил Янакиев
200 Ицо Чанков
200 Кито Марчев
200 Петър Тановски
200 Симеон Илиев
200 Спас Каменов
200 Тито Титов
200 Христо Чанков
200 Светослав Сотиров
200 Георги Дойчев
200 Радомир Петков

ГРУПА "ЖЕНИ"

Точки Състезател
1800 Алина Кукова
1800 Божана Божилова
1400 Ема Божилова
1400 Ема Петева
1300 Яна Василева
800 Анелия Дукова
700 Неда Генчева
500 Богумила Дашинова
500 Аглая Спасова
400 Кристина Ковачевич
300 Ралица Пашова
300 Кремена Йотова
200 Зайнеп Бирбудак
200 Зара Йотова

КЛАСИРАНЕ  - I КРЪГ

 

ГРУПА "А"

Класиране

Състезател

Точки

1

Георги Нушев

800

2

Стоян Маринов

600

3 – 4

Васил Стоименов

450

3 – 4

Франц Петев

450

5 – 8

Никола Симеонов

300

5 – 8

Стефан Дашинов

300

5 – 8

Сиана Жилева

300

5 – 8

Никола Николов

300

9 – 16

Михаил Карев

200

9 – 16

Йордан Димитров

200

9 – 16

Теодор Миронов

200

9 – 16

Атанас Ибришимов

200

9 – 16

София Георгиева

200

9 – 16

Божил Божилов

200

9 – 16

Петър Тепавичаров

200

9 – 16

Стефан Харбов

200

17+

Нинко Ковачевич

200

17+

Мариан Михайлов

200

 

ГРУПА "Б"

Класиране

Състезател

Точки

1

Светломир Стоянов

800

2

Петър Монев

600

3 – 4

Александър Александров

450

3 – 4

Чаба Деметер

450

5 – 8

Събко Събков

300

5 – 8

Димитър Михайлов

300

5 – 8

Иван Иванов

300

5 – 8

Петко Петков

300

9 – 16

Веско Петев

200

9 – 16

Мартин Маринов

200

9 – 16

Георги Дойчев

200

9 – 16

Кристина Ковачевич

200

9 – 16

Ема Божилова

200

9 – 16

Краси Краев

200

9 – 16

М. Харби

200

9 – 16

Кристиан Кръстин

200

17+

Богдан Илиев

200

17+

Ема Петева

200

17+

Светослав Сотиров

200

 

ГРУПА "С"

Класиране

Състезател

Точки

1

Владо Спасов

800

2

Никола Милков

600

3 – 4

Бобо Петров

450

3 – 4

Калин Димчев

450

5 – 8

Алекс Петров

300

5 – 8

Боян Велев

300

5 – 8

Божидар Харизанов

300

5 – 8

Даниел Георгиев

300

9 – 16

Борис Чернаев

200

9 – 16

Константин Цолов

200

9 – 16

Спас Каменов

200

9 – 16

Васил Янакиев

200

9 – 16

Кито Марчев

200

9 – 16

Симеон Илиев

200

9 – 16

Георги Петков

200

9 – 16

Ицо Чанков

200

17+

Калоян Петков

200

17+

Божана Божилова

200

17+

Борис Брайков

200

17+

Симеон Харизанов

200

17+

Никола Гелев

200

17+

Аглая Спасова

200

 

ГРУПА "ЖЕНИ"

Класиране

Състезател

Точки

1

Ема Божилова

800

2

Ема Петева

600

3 – 4

Аглая Спасова

450

3 – 4

Кристина Ковачевич

450

5 – 8

Божана Божилова

300

5 – 8

Кремена Йотова

300

5 – 8

Алина Кукова

300

5 – 8

Неда Генчева

300

9 – 16

Зайнеп Бирбудак

200

9 – 16

Зара Йотова

200

9 – 16

Ема Божилова

200

КЛАСИРАНЕ  - I КРЪГ

ГРУПА "А"

Класиране Състезател Точки
1 Георги Янев 800
2 Сиана Жилева 600
3 Стоян Маринов 500
4 Никола Симеонов 400
5 – 8 Йордан Димитров 300
5 – 8 Стефан Харбов 300
5 – 8 Петър Тепавичаров 300
5 – 8 Теодор Миронов 300
9 – 16 Атанас Ибришимов 200
9 – 16 Мартин Аронов 200
9 – 16 Любомир Наков 200
9 – 16 Божил Божилов 200

ГРУПА "Б"

Класиране Състезател Точки
1 Чаба Деметер 800
2 Ема Божилова 600
3 Светломир Стоянов 500
4 Мартин Маринов 400
5 – 8 Владо Спасов 300
5 – 8 Кирил Критички 300
5 – 8 Светослав Сотиров 300
9 – 16 Петър Петров 200
9 – 16 Атанас Атанасов 200
9 – 16 Иван Иванов 200
9 – 16 Петьо Велев 200
9 – 16 Ганимир Ганчев 200
9 – 16 Петър Тановски 200
9 – 16 Антон Михайлов 200
9 – 16 Виктор Ромбаут 200
9 – 16 Васил Василев 200

ГРУПА "С"

Класиране Състезател Точки
1 Георги Петков 800
2 Kyle Rutters 600
3 Божидар Харизанов 500
4 Кристиан Кръстин 400
5 – 8 Спас Ибришимов  300
5 – 8 Симеон Харизанов 300
5 – 8 Константин Цолов 300

ГРУПА "ЖЕНИ"

Класиране Състезател Точки
1 Яна Василева 800
2 Алина Кукова 600
3 Божана Божилова 500
4 Неда Генчева 400
5 Ралица Пашова 300

КЛАСИРАНЕ  - IIКРЪГ

 

ГРУПА "А"

Класиране Състезател Точки
1 Франц Петев 800
2 Стефан Дашинов 600
3-4 Никола Симеонов 450
3-4 Божил Божилов 450
5-8 Петър Тепавичаров 300
5-8 Атанас Ибришимов 300
5-8 София Георгиева 300
5-8 Веселин Петев 300

ГРУПА "Б"

Класиране Състезател Точки
1 Чаба Деметер 800
2 Ема Петева 600
3 – 4 Светломир Стоянов 450
3 – 4 Ема Божилова 450
5 – 8 Мартин Маринов 300
5 – 8 Иван Иванов 300
5 – 8 Александър Александров 300
5 – 8 Орест Саплашенко 300
9 – 16 Събко Събков 200
9 – 16 Димитър Михайлов 200
9 – 16 Кирил Критички 200
9 – 16 Владо Спасов 200
9 – 16 Атанас Атанасов 200
9 – 16 Кайл Рутерс 200
9 – 16 Бобо Петров 200
9 – 16 Мариан Михайлов 200
17+ Петьо Велев 100
17+ Спас Ибришимов 100
17+ Ана Тарасова 100
17+ Божидар Харизанов 100

ГРУПА "С"

Класиране Състезател Точки
1 Божидар Харизанов 800
2 Кристиан Кръстин 600
3 – 4 Георги Петков 450
3 – 4 Стефан Стоянов 450
5 – 8 Мохамед Харби 300
5 – 8 Никола Гелев 300
5 – 8 Спас Ибришимов  300
5 – 8 Христо Бричков 300
9 – 16 Алекс Петров 200
9 – 16 Божана Божилова 200
9 – 16 Борис Брайков 200
9 – 16 Калин Димчев 200
9 – 16 Калоян Петков 200
9 – 16 Симеон Харизанов 200
9 – 16 Богумила Дашинова 200
9 – 16 Петър Тановски 200
9 – 16 Павел Конишев 200

ГРУПА "ЖЕНИ"

Класиране Състезател Точки
1 Ема Петева 800
2 Ема Божилова 600
3 – 4 Божана Божилова 500
3 – 4 Яна Василева 500
5 Алина Кукова 300

КЛАСИРАНЕ  - IV КРЪГ

ГРУПА "А"

Класиране Състезател Точки
1 Георги Янев 800
2 Васил Кърпачев 600
3 – 4 Никола Симеонов 450
3 – 4 Йордан Димитров 450
5 – 8 Атанас Ибришимов 300
5 – 8 Мартин Аронов 300
5 – 8 Стефан Дашинов 300
5 – 8 Марсел Шуман 300

 

ГРУПА "B"

Класиране Състезател Точки
1 Чаба Деметер 800
2 Атанас Ибришимов 600
3 – 4 Светломир Стоянов 450
3 – 4 Събко Събков 450
5 – 8 Александър Александров 300
5 – 8 Владо Спасов 300
5 – 8 Иван Г. Иванов 300
9 – 16 Ема Божилова 200
9 – 16 Кристиан Кръстин 200
9 – 16 Орест Саплашенко 200
9 – 16 Кирил Критички 200
9 – 16 Атанас Атанасов 200
9 – 16 Спас Ибришимов 200
9 – 16 Божидар Харизанов 200
9 – 16 Евгени Аронов 200
9 – 16 Борис Стайков 200
9 – 16 Калин Димчев 200

 

ГРУПА "C"

Класиране Състезател Точки
1 Нестор Саплашенко 800
2 Божидар Харизанов 600
3 – 4 Стефан Стоянов 450
3 – 4 Спас Ибришимов  450
5 – 8 Никола Милков 300
5 – 8 Мохамед Харби 300
5 – 8 Евгени Аронов 300
5 – 8 Борис Стайков 300
9 – 16 Георги Петков 200
9 – 16 Никола Гелев 200
9 – 16 Божана Божилова 200
9 – 16 Симеон Харизанов 200
9 – 16 Христо Бричков 200
9 – 16 Богумила Дашинова 200
9 – 16 Павел Конишев 200
9 – 16 Тито Титов 200

 

ГРУПА "ЖЕНИ"

Класиране Състезател Точки
1 Анелия Дукова 800
2 Алина Кукова 600
3 – 4 Божана Божилова 450
3 – 4 Богумила Дашинова 450

КЛАСИРАНЕ  - V КРЪГ

ГРУПА "А"

Класиране Състезател Точки
1 Франц Петев 800
2 Йордан Димитров 600
3 – 4 Мартин Аронов 450
3 – 4 Чаба Деметер 450
5 – 8 Никола Симеонов 300
5 – 8 Петър Тепавичаров 300
5 – 8 Ема Божилова 300
5 – 8 Любомир Наков 300
9 – 16 Стоян Маринов 200
9 – 16 Теодор Миронов 200
9 – 16 София Георгиева 200
9 – 16 Веселин Петев 200
9 – 16 Ема Петева 200
9 – 16 Кирил Критички 200
9 – 16 Антон Михайлов 200
9 – 16 Иван Иванов 200

 

ГРУПА "B"

Класиране Състезател Точки
1 Франц Петев 800
2 Атанас Ибришимов 600
3 – 4 Csaba Demeter 450
3 – 4 Петър Тепавичаров 450
5 – 8 Кирил Критички 300
5 – 8 Ангел Духов 300
5 – 8 Орест Саплашенко 300
5 – 8 Стефан Стоянов 300
9 – 16 Ема Божилова 200
9 – 16 Спас Ибришимов 200
9 – 16 Божидар Харизанов 200
9 – 16 Иван Г. Иванов 200
9 – 16 Богдан Илиев 200
9 – 16 Калин Димчев 200
9 – 16 Никола Симеонов 200
9 – 16 София Георгиева 200
17+ Светломир Стоянов 100
17+ Светослав Сотиров 100
17+ Евгени Аронов 100
17+ Мохамед Харби 100
17+ Павел Конишев 100
17+ Симеон Харизанов 100
17+ Радослав Ибришимов 100
17+ Георги Петков 100
17+ Божана Божилова 100

ГРУПА "C"

Класиране Състезател Точки
1 Стефан Стоянов 800
2 Димитър Петров 600
3 – 4 Божидар Харизанов 450
3 – 4 Мохамед Харби 450
5 – 8 Георги Петков 300
5 – 8 Симеон Харизанов 300
5 – 8 Евгени Аронов 300
5 – 8 Богумила Дашинова 300
9 – 16 Божана Божилова 200
9 – 16 Павел Конишев 200
9 – 16 Христо Чанков 200

КЛАСИРАНЕ  - VI КРЪГ

ГРУПА "А"

1 Георги Янев 800
2 Стоян Маринов 600
3 – 4 Франц Петев 450
3 – 4 Никола Симеонов 450
5 – 8 Мартин Аронов 300
5 – 8 Петър Тепавичаров 300
5 – 8 Ема Божилова 300
5 – 8 Ема Петева 300
6 – 8 Атанас Ибришимов 300

ГРУПА "B"

Класиране Състезател Точки
1 Csaba Demeter 800
2 Ангел Духов 600
3 – 4 Бобо Петров 450
3 – 4 Алекс Петров 450
5 – 8 Стефан Стоянов 300
5 – 8 Спас Ибришимов 300
5 – 8 Петко Петков 300
5 – 8 Георги Дойчев 300

ГРУПА "C"

1 Орест Саплашенко 800
2 Божидар Харизанов 600
3 – 4 Георги Петков 450
3 – 4 Божана Божилова 450
5 – 8 Симеон Харизанов 300
5 – 8 Евгени Аронов 300
5 – 8 Алина Кукова 300
5 – 8 Viktor Korbut 300
9 – 16 Стефан Стоянов 200
9 – 16 Борис Стайков 200
9 – 16 Светослав Сотиров 200
9 – 16 Георги Дойчев 200
9 – 16 Радомир Петков 200

ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР

Благодарим за подкрепата на: